Monday, December 10, 2012

Friday, November 2, 2012

Monday, October 22, 2012

Pandora On Earth - Maliau Basin Sabah

Saya pasti ramai dari kita yg pernah menonton filem Avatar yg memaparkan satu tempat yg dinamakan sbg PANDORA .. saya berani katakan Maliau Basin adalah tempat terdekat utk berada di Pandora . Maliau Basin mempunyai segala-galanya yg berkaitan dgn keindahan alam semula jadi, pokok2, daun2 , bunga dan cendawan, malah alga dan hidupan seperti rumpai laut juga terdapat disini, saya pasti akan dtg lagi kesini .. kepuasan nya berlainan dgn kepuasan menawan gunung Kinabalu .. dua dua best tp sgt sgt berlainan. Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucket PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket

Wednesday, September 12, 2012

Monday, August 13, 2012

Tuesday, June 26, 2012

Saturday, June 2, 2012

Monday, May 14, 2012

Semporna Sabah yang belum sempurna ...

Terharu juga rasa hati bila buat fotografi di kawasan yang belum maju seperti dalam gambar ni, masa ambik gambar ni ada dua budak di jendela rumah yg didindingi dengan daun .. memang sgt sgt mengharukan .. tetapi dalam masa yang sama ianya mengajar saya untuk senantiasa rasa bersyukur dengan apa yang kita ada sebab kita tdk tau kehidupan org lain ada yang lebih rumit dari yang kita alami .. AMen .. Photobucket

Wednesday, May 9, 2012

Monday, April 2, 2012

Sunday, April 1, 2012

Tuesday, March 27, 2012

Portfolio

Photobucket

Sunday, March 25, 2012

Mohd Fillany Siji - Model Passport 1 Malaysia :P

Model passport 1 Malaysia hehe
Photobucket

Sunday, February 26, 2012

Hazel

Photobucket

Monday, February 20, 2012

Gene

Photobucket

Sunday, February 12, 2012

100 STRANGERS [strangers #1 MATT ]

Strangers # 1 MATT

Photobucket

Tuesday, January 24, 2012